Футболка Андрія Ярмоленка стала лотом нового благодійного аукціону Суспільне Чернігів

Футболка Андрія Ярмоленка стала лотом нового благодійного аукціону Суспільне Чернігів

31 січ. 2023

30 січня о 13:00 на фейсбук-сторінці Суспільне Чернігів стартував благодійний аукціон Суспільне Чернігів спільно з благодійним фондом «Це моє місто». Ексклюзивний лот — футболка з автографом капітана збірної України, півзахисника клубу «Аль-Айн» (ОАЕ) та вихованця чернігівського футболу Андрія Ярмоленка.

Власником ексклюзивної футболки від Андрія Ярмоленка стане той, хто запропонує найбільшу суму за неї та сплатить її після завершення аукціону. Стартова ціна — 10 000 гривень. Ставки приймаються у коментарях до закріпленого допису на фейсбук-сторінці Суспільне Чернігів. 

Переможця аукціону визначать 3 лютого о 12:00.

Андрій Ярмоленко запрошує долучатися до аукціону:

«Хочу, щоб ця футболка стала твоєю, ми разом допоможемо Збройним силам України. Це футболка футбольного клубу «Аль-Айн», в якому я граю у цьогорічному сезоні. Я підписав її саме для тебе», — говорить футболіст. 

Читайте також: Всесвітній хіт «Щедрик»: як його співають чернігівські студенти та що розповідають їхні викладачі

Зібрані кошти підуть на закупівлю вантажного автомобіля для оперативного командування «Північ» орієнтовною вартістю у 4 000 доларів США (150 000 грн).

Загалом, це вже п`ятий благодійний аукціон Суспільне Чернігів. За підсумком попередніх на потреби ЗСУ загалом вдалося передати 407 тисяч 43 гривні.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

У Чернігівській області — це телеканал Суспільне Чернігів та Українське Радіо «Чернігівська хвиля». 

Дивитися Суспільне Чернігів можна в ефірі та онлайн на сайті філії. Оперативні новини шукайте на діджитал-платформах: