Програми
Дебати
Дебати
«Дебати» це — незалежний майданчик для  дискусії. Кожного тижня ми обговорюємо важливу для регіону тему, різні точки зору на яку представляють дві різні людини. Вони по черзі наводять аргументи, і в процесі намагаються знайти компроміс. Дивіться щоп’ятниці о 18:00.
Сьогодні. Головне
Сьогодні. Головне
«Сьогодні. Головне» на Суспільному Чернігова — це ще більше новин і більше дискусій! Наші журналісти впродовж години разом з експертами обговорюватимуть головні події дня. По буднях з 19 до 20:00 на телеканалі "UA: Чернігів"
Новини
Новини
«Новини» – найбільш рейтинговий проект телеканалу. Головне завдання «Новин» – оперативно інформувати глядача про події в області, дотримуючись світових інформаційних стандартів, серед яких – чесність, об’єктивність, збалансованість, неупередженість. Ми не навязуємо суб’єктивних чи оцінних суджень.
Українське радіо: Чернігівська хвиля
Українське радіо: Чернігівська хвиля
Радіоефіри про найактуальніші теми Чернігівщини. Живе спілкування із експертами та інтерактив зі слухачами з різних куточків області.
Документальні фільми виробництва UΛ:ЧЕРНІГІВ
Документальні фільми виробництва UΛ:ЧЕРНІГІВ
Документальні фільми виробництва UΛ:ЧЕРНІГІВ про визначних людей Чернігівщини та про історичні події регіону.
Виборчий округ: співбесіда
Виборчий округ: співбесіда
Регіональні філії UA: Суспільне мовлення запрошують кандидатів у народні депутати за одномандатними виборчими округами (мажоритарників) на дискусію в прямому ефірі. "Співбесіди" — мають на меті надати інформацію про місцевих кандидатів у депутати-мажоритарники, їхні передвиборчі програми, дізнатися в учасників перегонів, як вони бачать вирішення болючих проблем регіону, аби виборці могли зробити виважений самостійний вибір. У кожному випуску ток
Виборчий округ
Виборчий округ
Суспільно-політичний проект "Виборчий округ". Основне завдання проекту – налагодити якісний діалог між народним депутатом та його безпосереднім виборцем, а також надати аналіз професійної діяльності депутата. Важливими задачами для команд суспільно-політичного мовлення у регіонах у цьому проекті є розвиток критичного мислення аудиторії, роз’яснення щодо обов’язків та можливостей депутатів.У частині збору фактажу щодо поточної роботи депутата в па
Виборчий округ. Місцеві
Виборчий округ. Місцеві
З 8 по 19 жовтня на телеканалі UA: ЧЕРНІГІВ та на Українському радіо: Чернігівська хвиля вийшли 7 випусків токшоу «Виборчий округ. Місцеві» . До кожного ефіру журналісти запрошували кандидатів на посади міських голів та представників партій, котрі беруть участь у місцевих виборах на Чернігівщині.
Звіти наживо
Звіти наживо
Всеукраїнський проект #Звіти_наживо, покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.
Шукачі пригод
Шукачі пригод
«Шукачі пригод» – одна з програм, які були відібрані на відкритому конкурсі «Створюй із Суспільним». Над її підготовкою до ефіру спільно працювали команда Чернігівської філії Суспільного та автори ідеї.
Артефакти
Артефакти
Пригодницька експедиція "Артефакти" з січня в ефірі телеканалу "UA: Чернігів".