Прапор Чернігівщини продали на аукціоні за 200 тисяч гривень

Прапор Чернігівщини продали на аукціоні за 200 тисяч гривень

25 чер. 2022

24 червня о 14:00 завершився благодійний аукціон, на якому продали ексклюзивний прапор Чернігівської області з підписом Верховного Головнокомандувача ЗСУ.

Переможцем аукціону став директор чернігівського швейного підприємства «Українська оселя» з Чернігова Юрій Лавський, який висунув ставку в розмірі 200 тисяч гривень. Після закриття торгів переможець сплатив всю суму та став власником лоту.

«У нас є виробництво, швейний бізнес, в нього потрапив снаряд. Ми переїхали, частково відновили виробництво. Зараз допомагаємо волонтерам, допомагаємо всім, чим можемо, щоб наші бійці і ми все ж таки змогли перемогти», — розповів Юрій Лавський.

Він також додав, що перші кілька днів прапор буде на підприємстві, а в День перемоги його планують урочисто підняти разом з усією командою.

Читайте також: Суспільне Спорт фіксує зруйновані спортивні споруди у спеціальному циклі матеріалів


Аукціон спільно проводили Суспільне Чернігів та благодійний фонд «Це моє місто». Виручені кошти підуть на засоби захисту для захисників України. Ставки приймали протягом 72 годин під дописом на фейсбук-сторінці Суспільне Чернігів.

«Коли ми задумували цю акцію, для себе в команді вирішили, що сума в 100 тисяч гривень буде успіхом. Аукціон значно перевершив наші очікування, чому ми надзвичайно раді. Вдячні всім, хто робив ставки і, звичайно ж, переможцю. Наголошуємо на тому, що вже сьогодні, 25 червня, стартує благодійна лотерея розіграш прапора Чернігова. Просимо всіх долучатися. Разом допоможемо Збройним Силам України!» — говорить продюсер Суспільне Чернігів Артем Шелковий.

Президент та Верховний Головнокомандувач Збройних сил України підписав стяг 6 червня цього року, коли вручав нагороду продюсеру новин Суспільне Чернігів Андрію Тітку. Того дня Володимир Зеленський також поставив свій підпис на прапорі міста Чернігова, який розіграють на благодійній лотереї.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії

У Чернігівській області — це телеканал Суспільне Чернігів та Українське Радіо Чернігів

Дивитися Суспільне Чернігів можна в ефірі та онлайн на сайті філії. Оперативні новини шукайте на діджитал-платформах: