Василь Білогура звітує про підготовку освітніх закладів до навчального року

17 сер. 15:19


У серпневому випуску #Звіти_наживо про підготовку до навчального року звітував начальник управління освіти Чернігівської міської ради.

17 серпня у прямому ефірі UA: ЧЕРНІГІВ відбувся шостий випуск програми #Звіти_наживо, присвячений звітуванню чиновників, відповідальних за підготовку освітніх закладів до 1 вересня. Протягом 52 хвилин начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура розказував про результати роботи протягом періоду канікул та відповідатиме на запитання громадян на журналістів.

Команда Суспільного за участі Громадського руху ЧЕСНО ставили питання, що стосуватимуться готовності навчальних закладів до 2018-2019 навчального року. Серед іншого, посадовець звітуватиме про проведення ремонтів, приведення будівель у відповідність до санітарних та протипожежних норм, результати кампанії із зарахування першокласників до навчальних закладів згідно з новою реформою (черговістю за пропискою).

Команда UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадський рух ЧЕСНО продовжують всеукраїнський проект #Звіти_наживо, покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:

Вересень — медична реформа

Жовтень — початок опалювального сезону

Листопад — бюджети міст

Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

Інші випуски
Більше відео