Фільм «Вбивство Гонгадзе. 20 років у пошуках правди» покаже UA: ЧЕРНІГІВ

Фільм «Вбивство Гонгадзе. 20 років у пошуках правди» покаже UA: ЧЕРНІГІВ

18 вер. 2020

У суботу, 19 вересня, о 22:10 UA: ЧЕРНІГІВ покаже фільм «Вбивство Гонгадзе. 20 років у пошуках правди»

Прем’єра стрічки відбулася в ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ, команда якого працювала над фільмом, до Дня пам’яті журналіста й Героя України Георгія Гонгадзе. 

Читайте також: «Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій у регіонах щовечора на Суспільному

Георгій Гонгадзе — засновник інтернет-видання «Українська правда» та один з опозиційних до тодішнього президента Кучми журналістів. 16 вересня 2000 року його викрали й згодом жорстоко вбили працівники правоохоронних органів. І хоча виконавців засудили, рідні й близькі Георгія переконані — замовника не названо та не покарано й через двадцять років. 

У фільмі Максима КамєневаНаталі Гуменюк та Анни Цигими «Вбивство Гонгадзе. 20 років у пошуках правди» своїми спогадами й роздумами поділилися журналісти та друзі Георгія, які багато років досліджували справу Гонгадзе: Олена ПритулаЛаврентій МалазоніяЄвген ГлібовицькийЮлія МостоваОлег ЄльцовСергій РахманінМустафа НайємСергій ЛещенкоОлексій СтепураВалерій КалнишСевгіль МусаєваКоба Аланія і Мирослава Гонгадзе.

Нагадаємо, в ефірі регіональних філій Суспільного стартувала низка проєктів, які обрали на відкритому конкурсі ідей: «Роздивись», «Еко-люди»«Недалечко»«12 міфів про Донбас»«Street Схід». Крім цього, цієї суботи на телеканал Суспільного відбудеться прем’єра проєкту про національні спільноти «Відтінки України»