«Кримське питання» на Суспільному: безпека в Азово-Чорноморському регіоні

«Кримське питання» на Суспільному: безпека в Азово-Чорноморському регіоні

22 вер. 2023

Мілітаризація та зростання напруги — дії російської окупаційної влади в Криму з 2014 року призвели до погіршення ситуації в Азовському та Чорному морях. У новому випуску проєкту «Кримське питання» — про загрози з боку російської федерації в Азово-Чорноморському регіоні й про те, що допоможе їх здолати.

Дивіться «Кримське питання»:

Читайте також: Мирослава Барчук: «Какая разніца» — це фільм про наше вічне небажання визначитись

Ведуча Олеся Вакуленко спілкуватиметься з гостями проєкту «Кримське питання»:

  • Дмитром Плетенчуком, речником Військово-морських сил України;
  • Михайлом Гончаром, президентом Центру глобалістики «Стратегія XXI»;
  • Максимом Зражевським, керівником відділу аналітики в OSINT-агенції Molfar;
  • Девідом Лонгом, колишнім американським розвідником, військовим експертом;  
  • Сергієм Вовком, директором Центру транспортних стратегій.

Шукайте випуск «Кримського питання» онлайн на сайтах національної мережі місцевих телеканалів Суспільного, у записі — на ютуб-каналі Суспільне Крим.

Токшоу «Кримське питання» виходить на місцевих каналах Суспільного Мовлення та на Суспільне Крим. Ведуча Олеся Вакуленко разом із гостями проєкту обговорює важливі аспекти з життя Криму, виклики, що постали перед жителями окупованого півострова, спільно шукають шляхи розв’язання проблем, спричинених анексією. Гостями «Кримського питання» є лідери думок, правозахисники, військові, представники влади, політичні в’язні та їхні рідні. Над проєктом працюють команда Суспільне Крим та місцеві команди Суспільного Мовлення.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

Оперативні новини Суспільне Крим  — на сайті Суспільне Новини та у соцмережах:

* Цього тижня час виходу «Кримського питання» на місцевих каналах змінено через трансляцію матчу жіночих збірних України та Сербії Ліги націй з футболу.