У Чернігові відбулись дебати просто неба

У Чернігові відбулись дебати просто неба

11 жов. 2021

9 та 10 жовтня журналісти й ведучі мовника спілкувались з чернігівцями на відкритих майданчиках, біля Центрального Ринку та на малій міській сцені. Усі охочі могли обговорити проблеми міста на імпровізованих дебатах у центрі міста, поділитися темами для проєкту «Дебати» чи інших програм мовника.

«Для нас це була добра можливість поговорити з глядачами, слухачами та читачами про проблеми, які їх турбують. Виявилось, що вони співпадають з тими темами, які ми висвітлюємо у нашому ефірі – тож спілкування було для нас однозначно корисним. Вирішили для себе, що будемо продовжувати подібні зустрічі, бо дуже важливо бачити у своїй роботі зворотний зв`язок», – говорить продюсер Суспільне Чернігів Артем Шелковий.

«Чернігівці активно обговорювали проблеми екології, вирубки дерев у Ялівщині, відсутність місць для годування немовлят, зростання вартості проїзду у громадському транспорті, проблеми ремонту доріг на віддалених вулицях Чернігова. Також дебатували про реконструкції у місті і побудову підземного паркінгу. Дебатувати підходили як молоді чернігівці, так і люди поважного віку. Вдавалося знайти людей, які займали один одну позицію, інший протилежну. Коли герой був лише один, то ведучий ставав його опонентом. За 4 години  нам вдалося провести понад 15 дебатів на різні суспільні теми, що хвилювали чернігівців», – розповідає ведуча новин телеканалу UA: ЧЕРНІГІВ Дар`я Янушкевич.

Нагадаємо, дивіться проєкт «Дебати» щоп`ятниці о 18:00 в ефірі UA: ЧЕРНІГІВ, онлайн на сайті телеканалу та у записі на ютуб-каналі Суспільне Чернігів. 

Маєте ідею, яку можна обговорити на «Дебатах»?  Пишіть нам на фейсбук-сторінку Суспільне Чернігів або листа з поміткою у заголовку «Для проєкту “Дебати”» на електронну адресу: press.chernihiv@suspilne.media.

UA: ЧЕРНІГІВ разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входить до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.

Дивитися UA: ЧЕРНІГІВ можна в ефірі та онлайн на сайті філії. 

Оперативні новини шукайте на діджитал-платформах:  

o    Суспільне│Новини

o    фейсбук-сторінці

o    інстаграм-сторінці; 

o    ютуб-каналі філії; 

o    телеграм-каналі.