Регіональні телеканали Суспільного покажуть змагання мотоциклістів

Регіональні телеканали Суспільного покажуть змагання мотоциклістів

30 вер. 2021

2 і 3 жовтня усі регіональні телеканали Суспільного, зокрема UA: ЧЕРНІГІВ, покажуть мотозмагання, що відбудуться цими вихідними у Чернівцях. 

У суботу, 2 жовтня, з 11:00 до 12:00 мовник покаже змагання 3-го етапу Чемпіонату України з мотоспорту у дисципліні «флет-трек». 

«Флет-трек — це кільцеві перегони по рівній, але не асфальтованій поверхні. Це швидка й динамічна дисципліна мотоспорту. Ми готуємося вже вкотре транслювати такого виду перегони, щоб прихильники спортивних видів спорту могли дивитися трансляцію на Суспільному», — розповіла журналістка Суспільного Буковини Олеся Жук.

Читайте також: Як Суспільне розвиває культуру подкастів в Україні — результати, плани, тренди

У неділю, 3 жовтня, на трасі «Суперкрос» у Чернівцях відбудуться змагання Кубка України з мотокросу. Це традиційні змагання Федерації мотоспорту України, що відбуваються восени, у них беруть участь як спортсмени-професіонали, так і аматори та ветерани мотоспорту. Суспільне Буковини транслюватиме фінальні заїзди у всіх змагальних класах з 11:00.

Обидва дні на спортивних локаціях змагань працюватиме пересувна телевізійна станція Суспільного. Онлайн-трансляцію можна дивитися на сайтах регіональних телеканалів Суспільного, зокрема на сайті UA: ЧЕРНІГІВ.

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. На Чернігівщині це — телеканал UA: ЧЕРНІГІВУкраїнське радіо Чернігівська хвиля та діджитал-платформи: