«Українська музика в архітектурі» – UA: ЧЕРНІГІВ покаже концерти з відомих туристичних локацій Чернігівщини.

«Українська музика в архітектурі» – UA: ЧЕРНІГІВ покаже концерти з відомих туристичних локацій Чернігівщини.

18 сер. 2021

 

Суспільне Чернігівщини 21 - 24 серпня покаже три концерти проєкту «Українська музика в архітектурі». Музиканти зіграють у відомих туристичних місцях Чернігівської області.

«Головна мета цього проєкту – показати туристичні місця регіону. Ми зупинились на трьох з них – це гетьманська столиця Батурин, садиба Тарновських у Качанівці та Катерининська церква у Чернігові. Цими концертами ми хотіли ще більше розкрити красу визначних архітектурних споруд, показати їх з дещо нового ракурсу завдяки музиці і її професійному виконанню», – говорить продюсер Суспільного мовника Чернігівщини Артем Шелковий.

21 серпня о 22:00  дивіться  концерт джаз-бенду «BissQuit» Чернігівського обласного філармонійного центру у садибі Тарновських у Качанівці. Палац Тарновських  – давній осередок української культури, де живе дух свободи мислення, свободи творчості і свободи людини. Там часто відбувались бали, гостювали Тарас Шевченко, Микола Гоголь, Ілля Рєпін. Саме там композитор Михайло Глінка працював над оперою «Руслан і Людмила». Така аура надихнула джаз-бенд «BissQuit» виступити у Качанівці із концертом просто неба. Адже джаз – це справжнє втілення свободи у музиці.

23 серпня об 11:00  – виступ Академічного камерного хору імені Дмитра Бортнянського Чернігівського обласного філармонійного центру у Катерининській церкві. Катерининська церква – справжня архітектурна перлина та один із символів Чернігова. Розташована на в’їзді до міста, вона зустрічає кожного його гостя. Хрестоподібна, із п’ятьма куполами, церква водночас виглядає і вкоріненою у землю, і піднесеною до неба.

Академічний камерний хор імені Дмитра Бортнянського часто експериментує із концертними майданчиками, співаючи у давніх храмах. Цього разу концерт відбувся у величній Катерининській церкві.

24 серпня о 9:05  –  виступ академічного ансамблю пісні й танцю «Сіверські клейноди» Чернігівського обласного філармонійного центру у гетьманській столиці Батурині. Художній керівник ансамблю – Сергій Вовк.

Як і Батуринський заповідник, ансамбль розповідає про традиції і героїчну історію українського народу. Але робить це багатою мовою музичного мистецтва і хореографії.

Нагадаємо, UA: ЧЕРНІГІВ разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входить до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.

Дивитися UA: ЧЕРНІГІВ можна в ефірі та онлайн на сайті філії. 

Оперативні новини шукайте на діджитал-платформах:  

o    Суспільне│Новини

o    фейсбук-сторінці

o    інстаграм-сторінці; 

o    ютуб-каналі філії; 

o    телеграм-каналі.