40 учасників змагалися у Чемпіонаті області з біатлону у Чернігові

17:41, 29 січ. 2019

Чемпіонат області з біатлону серед спортсменів віком до 18 років пройшов сьогодні на лижній базі у Чернігові.  Ці змагання присвятили 25-й річниці завоювання Валентиною Цербе-Несіною бронзової медалі на сімнадцятих Зимових Олімпійських іграх у Норвегії. Попередньо подали заявки на участь більше 50 учасників,  брали участь у заїздах сорок. Першими стартували хлопці, потім трасу долали дівчата.

Валентина Цербе-Несіна – спортсменка, яка здобула першу медаль Незалежної України  на Олімпійських іграх у 1994 році -  Показує той самий трофей та  згадує, як їхала на Олімпіаду до Норвегії.

У двох заїздах – юнацькому та дівочому беруть участь сорок біатлоністів. Цей чемпіонат області присвячений 25-й річниці здобуття Валентиною Цербе-Несіної бронзи на Олімпіаді. Вона спостерігає за тим, як спортсмени долають дистанцію та проходять вогневі рубежі.

Серед хлопців найшвидше трасу подолав Єгор Козлов. Першою серед дівчат фінішувала Дар’я Голишева.