15:16, 8 чер. 2019

Сьогодні, 8 червня, «Десна» підписала контракт з другим літнім новачком.

Склад чернігівського клубу підсилив центральний захисник Віталій Приндета. Контракт з 196-сантиметровим гравцем підписано терміном на два роки, інформує прес-служба ФК «Десна».

З ігровим номером Приндета визначиться вже після виходу команди з відпустки, а до того часу Віталій буде знайомитися з партнерами по новій команді.

Віталій Приндета народився 2 лютого 1993 в місті Дубно (Рівненська область). Вихованець Володимир-Волинського аматорського клубу «БРВ-ВІК». У 2008 році підписав свій перший професійний контракт з луцькою «Волинню», а 17 серпня 2008 року у віці 15 років дебютував за клуб у професійному футболі в матчі проти ПФК «Севастополь», який завершився перемогою 3:0.

У сезоні 2009—10 допоміг клубу зайняти друге місце в першій лізі та піднятися в елітний дивізіон. У Прем’єр-лізі дебютував в кінці сезону — 8 травня 2011 року у 28 турі в домашньому матчі проти харківського «Металіста». Вийшовши у стартовому складі, на 43 хвилині Віталій відзначився дебютним голом за клуб, проте у перерві був замінений на Євгена Пічкура, а клуб програв з рахунком 1:4. Всього в складі «Волині» провів 54 матчі (1 гол).

Влітку 2016-го року вирішив спробувати свої сили за кордоном і продовжив кар’єру в грецькому «Платаньясі». За два сезони в складі грецького клубу провів 31 матч (1 гол).  31 січня 2018 року Приндета підписав контракт з грецьким клубом «ПАС Ламія» до кінця сезону. Дебютував в матчі 20 туру проти «Атромитоса». Провів за клуб всього 4 матчі. 15 серпня 2018 року підписав контракт з російським клубом «СКА-Хабаровськ» з ФНЛ. Дебют відбувся в матчі 7 туру проти «Чертаново» (2: 2), на 28 хвилині забив гол.

В активі Приндети також виступи за юнацьку збірну України до 21 року. Грав за команди до 16, до 17 років, а також до 19 років. Сумарно провів 45 ігор і забив 4 голи за всі молодіжні команди.

До цього ми повідомляли, що «Десну» покинули 6 гравців і приєднався один футболіст – Владислав Калітвінцев.