Березенко пояснив, чому не прийшов на допит до поліції з приводу справи про підкуп виборців

16:08, 18 бер. 2019
 
Березенко пояснив, чому не прийшов на допит до поліції з приводу справи про підкуп виборців

Народний депутат по 205 округу від фракції Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Сергій Березенко не з’явився сьогодні на допит у Києві до Головного слідчого управління Нацполіції. Нардепа запросили як свідка у кримінальному провадженні щодо підкупу виборців. Цю інформацію UA: Чернігів підтвердив очільник департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко. Сам Сергій Березенко на дзвінки наших журналістів не відповідає. На своїй офіційній сторінці в Фейсбук написав, цитуємо «… я готовий відповісти на будь-які питання, які цікавлять слідство. Це тиждень – пленарний. Тому я попросив через адвоката зустрітися зі слідчим за місцем роботи – у комітеті Верховної Ради. Сьогодні мій адвокат передав відповідний лист до слідства з цим проханням і отримав на це згоду».

Справжність допису у Фейсбуці Сергія Березенка підтвердив працівник його громадської приймальні Володимир Лисенко.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Сергій Березенко став фігурантом справ про підкуп виборців за заявами двох кандидатів у президенти. Як звати цих кандидатів – не сказав. Сьогодні під час перс-конференції у Чернігові кандидат у Президенти Анатолій Гриценко сказав, що він написав заяву на Березенка з приводу підкупу виборців.

Ще одну заяву на Сергія Березенка з приводу організації мережі підкупу виборців до поліції подала кандидат у Президенти Юлія Тимошенко. Сам нардеп минулої середи назвав цю справу сфабрикованою.