Спецефір UA:ЧЕРНІГІВ про ситуацію в Прилуцькій міській раді переноситься

Спецефір UA:ЧЕРНІГІВ про ситуацію в Прилуцькій міській раді переноситься

21 кві. 2021

Спецефір програми «Сьогодні. Головне» на UA: ЧЕРНІГІВ про ситуацію в Прилуцькій міській раді, який мав відбутися 21 квітня, переноситься на четвер, 22 квітня. Це пов’язано з тим, що частина учасників не зможе вчасно прибути до студії Суспільного у звязку з приїздом до Прилук голови Чернігівської ОДА Анни Коваленко. Програма відбудеться в прямому ефірі телеканалу UA: ЧЕРНІГІВ в четвер, 22 квітня, о 19:00.

До участі запрошені: 

  • Прилуцька міська голова Ольга Попенко;
  • керівники депутатських фракцій політичних партій: Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», «Європейська солідарність», «Європейська партія України», «За майбутнє», «Наш край», «Опозиційна платформа – за життя», «РІДНИЙ ДІМ», «Сила і Честь», «Слуга Народу».

У студії Суспільного з’ясуємо, чому місто досі лишається без бюджету, в чому причини політичного протистояння у Прилуцькій міськраді і що можна зробити для розв’язання проблеми. 

Суспільний мовник дає можливість всім сторонам політичного протистояння висловити свою позицію. 

Дивіться програму «Сьогодні. Головне» у прямому ефірі UA: ЧЕРНІГІВ, онлайн на сайті телеканалу, на фейсбук-сторінці та ютуб-каналі Суспільне Чернігів.

Свої запитання гостям студії ставте за телефоном: 67-87-33. Код Чернігова (0462).

Нагадаємо, UA: ЧЕРНІГІВ разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура) входить до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — UA: Суспільне мовлення.

Дивитися UA: ЧЕРНІГІВ можна в ефірі та онлайн на сайті філії. 

Оперативні новини Чернігівщини шукайте на діджитал-платформах: