UA: ЧЕРНІГІВ транслюватиме Божественну літургію ПЦУ з храму в Шешорах

UA: ЧЕРНІГІВ транслюватиме Божественну літургію ПЦУ з храму в Шешорах

14 лип. 2020

У неділю, 19 липня, Суспільний мовник транслюватиме Божественну літургію Православної церкви України у шосту неділю після П’ятидесятниці у Храмі Положення Ризи Пресвятої Богородиці в селі Шешорах, що на Івано-Франківщині. Богослужіння вестиме Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Читайте також: Мирослав Скорик, Іван Драч та Олександр Довженко — секрети таланту в серії «Великі українці» на UA: КУЛЬТУРА

На телеканалах UA: ЧЕРНІГІВ та UA: ПЕРШИЙ прямий ефір розпочнеться о 9:00. Показ богослужіння на UA: КУЛЬТУРА відбудеться в повторі о 14:00

Вже традиційно на вихідних Суспільний мовник транслюватиме богослужіння різних конфесій. У неділю трансляції богослужінь на UA: ЧЕРНІГІВ та UA: ПЕРШИЙ відбудуться за таким графіком:

  • 9:00 – Божественна літургія ПЦУ у Храмі Положення Ризи Пресвятої Богородиці;
  • 11:00 – недільна літургія Української греко-католицької церкви;
  • 12:30 – Свята меса Римсько-католицької церкви в Україні.

У суботу, 18 липня, о 18:00 UA: ПЕРШИЙ покаже Велику вечірню Української греко-католицької церкви, а UA: КУЛЬТУРА о 14:15 транслюватиме Богослужіння Церкви адвентистів сьомого дня.

У неділю на UA: КУЛЬТУРА будуть такі трансляції:

  • 12:30 — недільне Богослужіння Церкви євангельських християн-баптистів;
  • 13:00 — недільне Богослужіння Української Євангельської Церкви;
  • 13:30 — недільне Богослужіння Української Церкви християн віри євангельської.

Дивіться трансляцію богослужінь щотижня на телеканалах UA: ЧЕРНІГІВUA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА, а також у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS й Android.