Пряма трансляція Великодньої служби з Катерининського собору на UA: ЧЕРНІГІВ

Пряма трансляція Великодньої служби з Катерининського собору на UA: ЧЕРНІГІВ

14 кві. 2020

UA: ЧЕРНІГІВ покаже онлайн Великодню службу з Кафедрального собору святої великомучениці Катерини, що у Чернігові. Трансляція розпочнеться 18 квітня о 23:55 і триватиме до 03:00 19 квітня. 

«Ми будемо робити трансляцію силами філії. Також звернулись з пропозицією до місцевих телеканалів області віддати їм нашу трансляцію. Ми розуміємо, наскільки для вірян важливе це свято. Тому задля того, аби запобігти поширенню захворюваності в області, задля того, аби люди лишалися вдома, ми вирішили віддати цей сигнал, щоб якомога більше людей мали можливість бути присутніми на цій службі. Нехай і через телеекран, але все ж бути присутніми у такий спосіб», — розповідає продюсер UA: ЧЕРНІГІВ Артем Шелковий.

«Залишаючись вдома, залишаючись в умовах самообмеження, приписаних карантином і благословенних церквою, ви зможете разом з тим розділити спільну молитву і радість Великодня», — звернувся до вірян архієпископ Чернігівський та Ніжинський Євстратій.

Також 19 квітня UA: ЧЕРНІГІВ транслюватиме богослужіння Української Греко-Католицької церкви та Римо-Католицької Церкви в Україні:

7:30 Великодні богослужіння з Патріаршого собору Воскресіння Христового Української Греко-Католицької Церкви;

11:00 Недільна Свята Меса Римсько-Католицької Церкви в Україні.