Марафон «На карантині» від Суспільного за тиждень переглянули понад п`ять мільйонів глядачів

Марафон «На карантині» від Суспільного за тиждень переглянули понад п`ять мільйонів глядачів

31 бер. 2020

Суспільне продовжує працювати над щоденним міжплатформовим марафоном «На карантині», який стартував 19 березня. Марафон «На карантині» за 5 днів трансляції переглянуло 5,5 млн телеглядачів, у середньому щодня марафон дивиться 1,7 млн глядачів за аудиторією Universe. На UA: ЧЕРНІГІВ марафон виходить у будні з 13:40 до 16:15.

Команда Суспільного усвідомлює відповідальність у часи, коли суспільство потребує оперативної та об’єктивної інформації про ситуацію в країні та світі. Серед головних тем марафону «На карантині» — актуальна інформація про ситуацію в країні та світі, заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу, у фокусі проєкту — життя простих людей, які опинилися в незвичайних умовах запровадження карантину.

«Наше завдання — показати, як змінюється життя людей під час таких викликів. Хтось залишається вдома, хтось — навпаки змушений працювати в посиленому режимі. Чи готова до цього держава, чи готові ми самі і як можемо бути корисними одне одному? — каже керівниця проєкту Ангеліна Карякіна. — Суспільне має унікальне регіональне мовлення, цифрові платформи й новий сайт — марафон має поєднати в собі зусилля всіх підрозділів і стати максимально корисним ЗМІ для українців, хоч де б вони переживали карантин. Тож цей марафон — унікальний проєкт і для самого Суспільного».

«UA: Суспільне мовлення об’єднало зусилля всіх платформ заради проєкту «На карантині» — марафону, завдяки якому глядачі отримують оперативну й правдиву інформацію з перших рук. Тому поки далі будуємо в телецентрі «Олівець» нову універсальну студію для розширення суспільно-політичних лінійок ми залучили працівників майбутньої Суспільної студії до роботи над марафоном. У нинішніх умовах карантину робота журналістів та всіх залучених до цього проєкту для інформування й протидії паніці в суспільстві є не менш важливою місією, ніж у медиків», — прокоментував член правління UA: Суспільне мовлення Ярослав Лодигін

Щотижня ведучі марафону «На карантині» змінюють одне одного: Дарія ГірнаРоман СуханІнна Москвіна та Ольга Сніцарчук, які спілкуються з медиками, представниками влади та галузевими експертами.

У марафоні Суспільного вже взяли участь мер Києва Віталій Кличко, народні депутати Михайло РадуцькийКіра РудикІрина Геращенко, голова Державної митної служби Максим Нефьодов, генеральний директор Укроборонпрому Айварас Абромавічус, поет та письменник Сергій Жадан, акторка Ірма Вітовська-Ванца, виконавці Павло ЗібровЗлата Огнєвич, гурт Go-A та інші. 

Щодня з включеннями в прямому ефірі повідомляють ситуацію в регіонах, а також у світі. У марафоні взяли участь українські туристи, діаспоряни та жителі Італії, США, Південної Кореї, Китаю, Ізраїлю, Польщі й Німеччини. Гості долучаються до ефіру дистанційно, а не відвідують студію задля дотримання заходів безпеки.

Дивитися марафон можна в ефірі UA: ЧЕРНІГІВ  по будням з 13:40 до 16:15, на даджитал платформах каналу: у Facebook та Youtube.  На телеканалі UA: ПЕРШИЙ він виходить у будні з 12:30 до 16:15, із двома випусками «Новин» о 13:00 та 15:00. Проєкт доступний для перегляду жестовою мовою.

Перший канал Суспільного радіо UA: Українське радіо переформатував ефір у зв’язку з пандемією COVID-19 і транслює спецефір «Прямоефірна бесіда на карантині» в будні з 11:10 до 12:00 та з 17:10 до 18:00.

Корисні матеріали, цікаві історії та новини марафону шукайте в соцмережах за хештегом #накарантині.