Спецпроєкт до Дня вчителя покажуть філії UA: Суспільне мовлення

Спецпроєкт до Дня вчителя покажуть філії UA: Суспільне мовлення

3 жов. 2019

Спецпроєкт «25 причин любити вчителя» підготували регіональні телеканали UA: Суспільне мовлення до Дня працівників освіти. Серію коротких відеороликів транслюватимуть 46 жовтня між програмами в ефірі суспільних телеканалів.

Проєкт містить двадцять п’ять історій, кожна до двох хвилин. Герої роликів — люди різного віку, інтересів та професій: діти, дорослі, літні люди, лікарі, учителі, спортсмени, військові та ін. Вони згадують моменти, коли педагоги були для них авторитетом, надихали на значущі вчинки чи впливали на їхнє майбутнє.

Кількість історій для проєкту вибрали невипадково. Через число «двадцять п’ять» Суспільне мовлення нагадує, що в складі України — 24 області та Автономна Республіка Крим.

Креативна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Катерина Жуліна зазначає: «На ідею спецпроєкту мене надихнули мої діти та їхні розповіді про вчителів. Наступного дня ми обговорили з командою концепцію й вирішили, що потрібно підготувати проєкт, де ми покажемо важливість педагогів».

До підготовки відеороликів долучилися всі регіональні філії Суспільного мовника. Вони мали спільну мету — щоб кожен, хто побачить історію, згадав про свого наставника, захотів йому зателефонувати чи навіть зустрітися з ним.

«Важливо якомога раніше зустріти "свого" вчителя, якому будеш довіряти, зможешь спілкуватися відкрито. Бо саме такі люди і формують, зокрема твої погляди на життя, вміння спілкуватися із старшим поколінням та загалом  - допомагають обрати правильний шлях», - поделілась героїня сюжету, створеного UA: ЧЕРНІГІВ, лікарка-педіатр Любов Фіалковська.

«Цей проект - своєрідний флешмоб. Поки наша героїня розповідала про свого вчителя, я в один момент зрозуміла, що і сама заглибилась у свої шкільні та студентські спогади, такі теплі, бо про важливих людей. Маю надію, що проект запустить "ланцюжок", глядачі не просто пригадають своїх вчителів та наставників, а ще й подзвонять, напишуть або прийдуть до них у гості та привітають зі святом особисто», - розповіла лінійна продюсерака UA: ЧЕРНІГІВ Аліна Клименко.