«Діти Франка» — у Новорічну ніч на Суспільному

«Діти Франка» — у Новорічну ніч на Суспільному

30 гру. 2022

1 січня о 00:25 дивіться на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення музично-поетичний проєкт «Діти Франка», над яким працювала команда Суспільне Чернігів

Читайте також:  «Великий внесок у національну пам’ять», — відгуки з передпоказу «Битви за Чернігів»

«Не просто концерт, а музично-поетичний вечір, де глядач матиме можливість переконатися в тому, що українська музика наразі на підйомі і чимало творчих людей дуже жваво і оригінально реагують на ті події, які відбуваються в Україні — із гумором, сарказмом, висміюванням ворога, надзвичайно щемливо і душевно. Тому радимо дивитися і слухати пісні гурту “Діти Франка” і вірші Михайла Кукуюка на місцевих каналах суспільного в Новорічну ніч», — каже продюсер Суспільне Чернігів Артем Шелковий.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції (Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура), а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

У Чернігівській області — це телеканал Суспільне Чернігів та Українське Радіо «Чернігівська хвиля». 

Дивитися Суспільне Чернігів можна в ефірі та онлайн на сайті філії. Оперативні новини шукайте на діджитал-платформах: